Standardy

Meble HOUSEform to:

  • Gwarancja na wszystkie zakupione u nas meble na okres 24 miesięcy. Gwarancja ta obejmuje zarówno wykonanie, jak i jakość materiałów zastosowanych do produkcji mebli.
  • Gwarancja niepowtarzalności. Zamawiając meble w HOUSEform masz gwarancje, że są to meble wykonywane na indywidualne zamówienie. To Klient decyduje o wymiarach mebli, ich kolorze, uchwytach, czy materiale obiciowym. Wszystko to czyni z mebli HOUSEform meble wyjątkowe, i pozwala zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego właśnie nawet najbardziej nietypowe wnętrze nie stanowi dla nas problemu bo nasze meble są „szyte na miarę”.
  • Montaż i wniesienie mebli wliczone w cenę. Po wcześniejszym ustaleniu terminu meble zakupione w HOUSEform są transportowane i montowane pod wskazanym przez Klienta adresem. Nasi pracownicy udzielą Państwu także praktycznych wskazówek w kwestii prawidłowego użytkowania mebli  i dbania o nie tak żeby zawsze były piękne.
  • Projekt i wizualizacja mebli wliczone w cenę. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup mebli w HOUSEform to zarówno projekt jak i przygotowanie wizualizacji  i naniesienie wszelkich ewentualnych poprawek, tak aby osiągnięty efekt w 100% satysfakcjonował Klienta, są wliczone w cenę mebli.
  • Serwis pogwarancyjny. Nawet jeśli gwarancja na zakupione u Nas meble się skończy, a pojawią się nagle jakieś wątpliwości dotyczące użytkowania mebli zawsze służymy fachową pomocą. Jeśli po kilku latach od zakupu mebli zdecydują się Państwo na ich modyfikację (np. zmiana uchwytów, wymiana materiału obiciowego) również nie będzie z tym problemu.